ambasador polskiego transportu

O NAS

CELEM AMBASADORA POLSKIEGO TRANSPORTU JEST ZACHOWANIE STATUETKI LIDERA W EUROPIE W DZIEDZINIE SZEROKO ROZUMIANEGO TRANSPORTU DROGOWEGO

apt

Misją Ambasadora Polskiego Transportu jest kompleksowe wspieranie rodzimego transportu.

Będziemy pokazywać Wam dobre praktyki na polskim rynku transportowym. Chcemy mówić o sprawach branży transportowej prosto i na temat. Będziemy robić dla Was filmy instruktażowe, pokazywać nowości ze świata transportu. Pokażę Wam też jak prawidłowo rozliczać czas pracy kierowców, prowadzić  księgowość i kadry. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania dotyczące optymalizacji kosztów w firmach transportowych. Porozmawiamy także o problemach w transporcie i jak je rozwiązywać. Ambasador Polskiego Transportu to przede wszystkim wiedza i sprawdzone informacje. Ułatwimy Wam pracę!

„Nazywam się damian bartnikowski.

Jestem ambasadorem polskiego transportu. W branży transportowej pracuję od 10 lat.”

Mam wykształcenie wyższe w kierunku turystyki, ale moja pasja do motoryzacji zwyciężyła. Wszystkiego nauczyłem się przez doświadczenie i dlatego, że chciałem być częścią świata transportu.

Bardzo sobie cenię bezpośredni kontakt z klientem. Zajmuję się profesjonalnymi szkoleniami dla kierowców i właścicieli firm transportowych. Uzupełniam swoją wiedzę na tematy prawne i ekonomiczne związane z transportem, aby pomagać zawodowo swoim klientom. Bardzo lubię pracować z takimi kontrahentami, którzy mają świadomość rynku transportowego i rozumieją wprowadzane przeze mnie rozwiązania. Lubię poznawać nowych ludzi w sferze biznesu i zmieniać z nimi rzeczywistość transportową. Fascynuje mnie wprowadzanie elementów wizerunkowych w branży transportowej oraz kreowanie nowych produktów i usług. Podpowiadam także w zakresie marketingu i reklamy.